sobota, 11 lipca 2015

kolejne AUTOGRAFY ZDOBYTE OSOBISCIE :) Grażyna Wolszcak , Ewa Błaszczyk ,Arkadiusz Jakubik , Monika Zamachowska , Zbigniew Zamachowski oraz jeden list otrzymany listowo od Janusza Chabiora :)))

Hej Kochani


Dziękuję bardzo  za   6 komentarzy :)

Przedstawie Wam  kolejne podpisy ,które udało mi się zdobyć podczas Festiwalu Most  ,który odbył się w Słubicach :)





Autograf otrzymany  odp na list :)


Karierę zaczął w Teatrze Dramatycznym w Legnicy (1991–1999), następnie grał w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy (1999–2006). Od 2006 aktor gra w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Pracował też jako reżyser, scenarzysta i asystent reżysera. W 2004 zagrał wielokrotnie nagradzaną rolę Wiktora w Made in Poland Przemysława Wojcieszka.
W 2000 zdał aktorski egzamin eksternistyczny.





AUTOGRAFY  ZDOBYTE OSOBIŚCIE


Grażyna Wolszczak 




Grażyna Wolszczak, właściwie Grażyna Wolszczak-Sikora (ur. 7 grudnia 1958 w Gdańsku) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie gra w Teatrze Komedia i na Scenie Prezentacje. Współautorka książki Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą (wyd. 2008).Jej matka, Krystyna Łaszewska, była higienistką w szkole podstawowej nr 45, do której chodziła. Ojciec, Henryk Wolszczak, inżynier budowlany, pracował w administracji, był m.in. prezesem spółdzielni mieszkaniowej w Rumi Janowie. W 1977 r. ukończyła III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku. Zdawała bezskutecznie na psychologię, a za namową koleżanki z klasy zgłosiła się do studium aktorskiego wrocławskiego Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, którego spektakl obejrzała w Gdańsku. We Wrocławiu spędziła około pół roku (tam poznała m.in. Cezarego Harasimowicza), następne pół roku praktykowała w teatrze w Wałbrzychu. W 1978 r. dostała się na studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Egzamin końcowy zdała 9 czerwca 1983 r. z wynikiem „dobry”. Jej dyplom magistra sztuki w zawodzie „aktor dramatu” podpisał rektor prof. Andrzej Łapicki.







 Ewa Błaszczyk (ur. 15 października 1955 w Warszawie) – polska aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka i pieśniarka.
Absolwentka XI Liceum Ogólnokształcącego im. M. Reja w Warszawie. Ukończyła PWST w Warszawie w 1978. Zadebiutowała jako studentka w 1977 na scenie Teatru Współczesnego w Warszawie. Za rolę Klary w filmie Wiesława Saniewskiego "Nadzór" otrzymała w 1985 roku Brązowe Lwy Gdańskie na 10. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Występowała w kabarecie Jana Pietrzaka oraz w Rodzinie Poszepszyńskich.
Ewa Błaszczyk jest również aktorką śpiewającą. Brała udział w przeglądach piosenki aktorskiej we Wrocławiu. Śpiewa głównie piosenki Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jana Wołka, Jacka Kleyffa, Wojciecha Młynarskiego oraz Jacka Janczarskiego.
Jest współautorką (razem z Krystyną Strączek) osobistego wyznania "Wejść tam nie można" (wyd. Znak) oraz książki-albumu będącej zapisem rozmowy z Izabelą Górnicką-Zdziech "Wszystko jest takie kruche" (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa, 2010).
W 2005 była członkinią Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.






 Zbigniew Zamachowski  (posiadam już podpis od Pana Zbigniewa :) ,ale teraz miałam okazję też dostać autograf podpisał mi się na zdjęciu na ,którym razem jesteśmy )


 Zbigniew Zamachowski (ur. 17 lipca 1961 w Brzezinach) – polski aktor filmowy i teatralny, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek, które sam wykonuje.
Urodził się w Brzezinach koło Łodzi. Jest absolwentem technikum i szkoły muzycznej. W filmie debiutował w 1981 roku rolą w Wielkiej majówce Krzysztofa Rogulskiego.
Debiutował w teatrze w grudniu 1983. Dwa lata później otrzymał nagrodę za rolę Pianisty w przedstawieniu „Syn marnotrawny” (Łódź – III OPSDST). W tym samym roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi. Jest laureatem Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za osiągnięcia aktorskie w teatrze i filmie oraz Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza – przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” – za sezon 1992/1993, za rolę Wojnickiego w „Wujaszku Wani” Antona Czechowa w Teatrze Studio w Warszawie i tytułową w „Płatonowie” Antona Czechowa w Teatrze TV.
Jest laureatem licznych nagród krajowych (m.in. Wiktory '93 '96 i '97, Złota Kaczka '93 oraz dyplom mistrzowski – Nagroda im. prof. Aleksandra Bardiniego na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu) i międzynarodowych. Dwukrotnie otrzymał nagrodę za pierwszoplanową rolę męską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
W latach 1985–1997 występował w Teatrze Studio w Warszawie, od 1997 jest aktorem Teatru Narodowego. Występował gościnnie również na deskach Teatru Scena Prezentacje w Warszawie.







 Monika Zamachowska, z domu Pietkiewicz, primo voto Richardson (ur. 25 kwietnia 1972 we Wrocławiu) – polska dziennikarka.
Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW.
W latach 1995–2011 i ponownie od kwietnia 2013 pracuje w TVP2. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów Kulty popkultury, Teleadwokat, Europejczycy, Strefa otwarta, Witaj, Europo, Europa da się lubić, Orzeł czy reszta? i Wstęp Wolny[1]. Od października do grudnia 2006 wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim zasiadała w jury programu Supertalent w TVP2. Od kwietnia 2013 ponownie prowadzi poranny program TVP2 - Pytanie na śniadanie, do końca września w duecie ze Zbigniewem Zamachowskim, a od października 2013 z Tomaszem Wolnym.
Od marca 2011 do czerwca 2012 współprowadziła z Jarosławem Budnikiem poranną audycję Radia Złote Przeboje Złote Przeboje na Dzień Dobry

 Od lutego do października 2012 pracowała w TTV, gdzie do czerwca 2012 współprowadziła nadawany w dni powszednie program Raz lepiej, raz gorzej, a od września do końca października 2012 w parze z Romanem Czejarkiem była współprowadzącą Studia TTV, weekendowego magazynu podsumowującego wydarzenia polityczne i showbiznesowe minionego tygodnia





 Arkadiusz Benedykt Jakubik (ur. 14 stycznia 1969 w Strzelcach Opolskich) – polski aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, a także piosenkarz oraz wokalista.
W roku 1992 ukończył Wydział Aktorski we Wrocławiu (filia zamiejscowa krakowskiej PWST).
Występował w Operetce Warszawskiej (1993–1994) i Teatrze Rampa w Warszawie (1997–2000). Zadebiutował na scenie Operetki Warszawskiej 13 listopada 1993 roku w roli Pierre`a, w musicalu Piaf Pam Gems w reż. Jana Szurmieja.
Jest wokalistą rock'n'rollowej grupy muzycznej Dr Misio

5 komentarzy:

  1. Gratuluję! Zwłaszcza podpisów panów Jakubika i Chabiora. Są faaantastyczni!

    OdpowiedzUsuń
  2. też mam podpis od Ewy Błaszczyk na tym samym zdjęciu co ty masz. Gratuluje ci autografów.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję!
    Zapraszam do mnie na nową notkę:
    http://autografydawida.blogspot.com/2015/07/gregor-schlierenzauer.html

    OdpowiedzUsuń
  4. Gratuluję!!! Zapraszam do mnie http://skoki-narciarskie-kocham-to.blogspot.com/2015/07/adam-maysz.html

    OdpowiedzUsuń