poniedziałek, 6 lipca 2015

Lipiec wreszcie autografy - Autografy otrzymane listem. z serialu Przyjaciółki. Małgosia Socha , Adam Krawczyk,Anita Sokołowska , Asia Liszowska ,Magda Stużyńska oraz autografy zdobyte Osobiscie :) Filip Bobek :D ,Arkadiusz Jakubik

 Hej
Dawno mnie nie było wiem :(  Przepraszam :( ,ale wiecie jak to jest jak nie szkoła  ( ja już nie studiuje :(   ,ale za to pracuje i nie mam kiedy pisać :(  Po za tym nic nie przychodziło to  nie było sensu pisać :D mam naszykowane listy do wysyłki. Wakacje są ,ale co tam :) ja poczekam :)  Aktorzy   z  serialu  ,,Przyjaciółki ''

Małgosia Socha , Anita Sokołowska :) już posiadam od nich podpis ,ale co tam ja się cieszę ,że mam od nich podpisy :) Szkoda ,że Lesław Żurek się nie podpisał no ,ale cóż może kiedyś się uda :D


Małgorzata Socha – polska aktorka występująca przede wszystkim w serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla, a także role w serialach Na Wspólnej, Prosto w serce i Przyjaciółki.

Anita Sokołowska (ur. 25 stycznia 1976 w Lublinie) – polska aktorka filmowa i teatralna.

Aktorstwem zafascynowana była od dzieciństwa – przez jedenaście lat tańczyła w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie. W wieku 10 lat wystąpiła w przedstawieniu jednego z lubelskich teatrów, a wkrótce w kolejnych pięciu. Następnym etapem było zaangażowanie w Teatrze Panopticum.
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Występowała w lubelskim Teatrze im. Juliusza Osterwy (2000–2001), a także gościnnie w dwóch łódzkich teatrach: Teatrze Nowym (2001–2003) i Teatrze Zwierciadło (2001). W latach 2004–2006 aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie, a od 2007 Teatru Polskiego w Bydgoszczy.
Szerszej widowni znana jest przede wszystkim jako Lena w serialu Na dobre i na złe, a od 2012 również jako Zuza w serialu Przyjaciółki.


Magdalena Stużyńska-Brauer (ur. 25 marca 1974 w Giżycku) – polska aktorka i artystka kabaretowa.


Jako młoda dziewczyna należała do ogniska teatralnego przy teatrze Ochoty. W wieku 15 lat wystąpiła w spektaklu teatralnym Eksperyment w reżyserii Haliny Machulskiej. Rok później zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Brama do raju w reżyserii Ryszarda Mocha. Zagrała tam narkomankę. Popularność przyniosła jej rola Marcysi w serialu Złotopolscy. Od 1999 roku występuje w warszawskim Teatrze Kwadrat. W czerwcu 2012 dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju. Również w 2012 rozpoczęła pracę na planie nowego serialu telewizji Polsat Przyjaciółki, w którym wciela się w rolę Anki. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Telekamery 2013 w kategorii AktorkaJoasia Liszowska  nie miałam od niej podpisu ,ale wreszcie się doczekałam :) bardzo się cieszę ,że dostałam od niej podpis :)

Joanna Patrycja Liszowska-Serneke (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) – polska aktorka i piosenkarka

W 2001 została absolwentką PWST w Krakowie. W tym samym roku zajęła 3. miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także otrzymała nagrodę ZASP–u za najlepsze wykonanie piosenki w konkursie studenckim na tymże festiwalu. Ponadto została laureatką Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie oraz otrzymała Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Również w 2001 zadebiutowała jako aktorka na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w roli Anny I w Siedmiu grzechach głównych. W tym samym roku na XIX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała wyróżnienie za rolę Onej w przedstawieniu Tadeusza Różewicza Rajski ogródek.
Jesienią 2006 uczestniczyła w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Zajęli 5. miejsce. Od 8 września do 15 grudnia 2007 brała udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają. Za zwycięstwo otrzymała Brylantowy Mikrofon, samochód marki SEAT oraz kontrakt na nagranie własnej płyty. Wydała również maxi-singel. W 2007 otrzymała także statuetkę Wiktora w kategorii Największe odkrycie telewizyjne. W 2008 wzięła udział w programie Ranking gwiazd. Rok później zastąpiła Katarzynę Cichopek w piątej edycji programu Jak oni śpiewają w roli prowadzącej. Również w 2009 jako uczestnik wystąpiła w szóstej, mistrzowskiej edycji Jak oni śpiewają, zajmując 4. miejsce.


Adam Krawczyk   serialowy  były Mąż Ingi

więcej na : http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1139477


AUTOGRAFY ZDOBYTE OSOBIŚCIE :))))

Jestem fanką Filipa Bobka :) bardzo lubię tego aktora. Jest bardzo miłą sympatyczną osobą :)   Uczestniczyć w takim spotkaniu  dzień jest bezcenny. Jestem Fan Clubie aktora. Dlatego miała okazję być na spotkaniu :) Mieszkam daleko od Warszawy ,ale po raz kolejny udało mi się pojechać na spotkanie było super :)Wczoraj  uczestniczyłam w spotkaniu z  bardzo fajnym aktorem :D  Arkadiuszem Jakubikiem :)
Jestem  wolontariuszką  Festiwalu  Most :)    Arkadiusz Jakubik


Gościem spotkania będzie aktor, reżyser i scenarzysta, frontman formacji Dr Misio, czyli muzycznego materiału wybuchowego – Arkadiusz Jakubik.

spotkanie autorskie odbyło się w ramach  Festiwalu Most  więcej na temat  imprezy zapraszam na stronę  www.festiwalmost.pl   https://www.facebook.com/FestiwalMostDieBrucke


Arkadiusz Benedykt Jakubik (ur. 14 stycznia 1969 w Strzelcach Opolskich) – polski aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, a także piosenkarz oraz wokalista.
W roku 1992 ukończył Wydział Aktorski we Wrocławiu (filia zamiejscowa krakowskiej PWST).
Występował w Operetce Warszawskiej (1993–1994) i Teatrze Rampa w Warszawie (1997–2000). Zadebiutował na scenie Operetki Warszawskiej 13 listopada 1993 roku w roli Pierre`a, w musicalu Piaf Pam Gems w reż. Jana Szurmieja.
Jest wokalistą rock'n'rollowej grupy muzycznej Dr Misio
Żonaty z aktorką Agnieszką Matysiak, ma dwóch synów – Jakuba i Jana.


Mam autograf i zdjęcie :D
Dzisiaj kolejne  spotkanie :) z aktorami :D
Do zobaczenia :) (czyt.do następnej notki  ;)   Pozdrawiam

                                                        Ania :)

6 komentarzy:

 1. Gratuluje, najbardziej lubię autorafy od aktorów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!!
  Zapraszam do mnie na nową notkę: http://autografydawida.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne gratulację!

  Zapraszamy na nasz blog -> autografypatrykaikingi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń