piątek, 31 lipca 2015

PODSUMOWANIE LIPCA AUTOGRAFY OTRZYMANE OSOBISCIE

HEJ
Dzisiaj cd. Notki  tym razem podsumowanie autografów otrzymanych osobiście :)estem fanką Filipa Bobka :) bardzo lubię tego aktora. Jest bardzo miłą sympatyczną osobą :)   Uczestniczyć w takim spotkaniu  dzień jest bezcenny. Jestem Fan Clubie aktora. Dlatego miała okazję być na spotkaniu :) Mieszkam daleko od Warszawy ,ale po raz kolejny udało mi się pojechać na spotkanie było super :)
 Ewa Błaszczyk (ur. 15 października 1955 w Warszawie) – polska aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka i pieśniarka.
Absolwentka XI Liceum Ogólnokształcącego im. M. Reja w Warszawie. Ukończyła PWST w Warszawie w 1978. Zadebiutowała jako studentka w 1977 na scenie Teatru Współczesnego w Warszawie. Za rolę Klary w filmie Wiesława Saniewskiego "Nadzór" otrzymała w 1985 roku Brązowe Lwy Gdańskie na 10. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Występowała w kabarecieJana Pietrzaka oraz w Rodzinie Poszepszyńskich.
Ewa Błaszczyk jest również aktorką śpiewającą. Brała udział w przeglądach piosenki aktorskiejwe Wrocławiu. Śpiewa głównie piosenki Agnieszki OsieckiejJonasza KoftyJana WołkaJacka KleyffaWojciecha Młynarskiego oraz Jacka Janczarskiego.
Jest współautorką (razem z Krystyną Strączek) osobistego wyznania "Wejść tam nie można" (wyd. Znak) oraz książki-albumu będącej zapisem rozmowy z Izabelą Górnicką-Zdziech "Wszystko jest takie kruche" (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa, 2010).
W 2005 była członkinią Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.
Grażyna Wolszczak, właściwie Grażyna Wolszczak-Sikora (ur. 7 grudnia 1958 w Gdańsku) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie gra wTeatrze Komedia i na Scenie Prezentacje. Współautorka książki Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą (wyd. 2008).Jej matka, Krystyna Łaszewska, była higienistką w szkole podstawowej nr 45, do której chodziła. Ojciec, Henryk Wolszczak, inżynier budowlany, pracował w administracji, był m.in. prezesem spółdzielni mieszkaniowej w Rumi Janowie. W 1977 r. ukończyła III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku. Zdawała bezskutecznie na psychologię, a za namową koleżanki z klasy zgłosiła się do studium aktorskiego wrocławskiego Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, którego spektakl obejrzała w Gdańsku. We Wrocławiu spędziła około pół roku (tam poznała m.in. Cezarego Harasimowicza), następne pół roku praktykowała w teatrze w Wałbrzychu. W 1978 r. dostała się na studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Egzamin końcowy zdała 9 czerwca 1983 r. z wynikiem „dobry”. Jej dyplom magistra sztuki w zawodzie „aktor dramatu” podpisał rektor prof. Andrzej Łapicki.

 Arkadiusz Benedykt Jakubik (ur. 14 stycznia 1969 w Strzelcach Opolskich) – polski aktor,reżyser i scenarzysta teatralny, a także piosenkarz oraz wokalista.
W roku 1992 ukończył Wydział Aktorski we Wrocławiu (filia zamiejscowa krakowskiej PWST).
Występował w Operetce Warszawskiej (1993–1994) i Teatrze Rampa w Warszawie (1997–2000). Zadebiutował na scenie Operetki Warszawskiej 13 listopada 1993 roku w roli Pierre`a, w musicalu Piaf Pam Gems w reż. Jana Szurmieja.
Jest wokalistą rock'n'rollowej grupy muzycznej Dr Misio

 Zbigniew Zamachowski  (posiadam już podpis od Pana Zbigniewa :) ,ale teraz miałam okazję też dostać autograf podpisał mi się na zdjęciu na ,którym razem jesteśmy )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz