wtorek, 6 października 2015

Nowe autografy Pazdziernik Dominika Kluzniak , Ola Domańska , Krzys Czechota , Karolina Nowakowska +wazne info + prośba + pytanko

Hej
Sorry ,że nic nie pisałam ,ale jakoś tak przez ten urlop  pracowała nad remontem i w końcu jak chciałam go skończyć to  coś się zaczęło psuć :( i nie mogę się zalogować z przeglądarki z ,której korzystam :(  na szczęście mogę się zalogować  przez inna :D  ,ale i tak nie wiem co robić czy założyć w razie czego nowy blog ? bo chce zmienić adres bloga :D  w razie czego przydała by się strona w rezerwie co myślicie o tym ?
Wiem nie widać zmian ,ale mimo to ,że  wróciłam do pracy tzn na staż  nie wiem na ile  bo oni nigdy nic nie wiedzą zresztą nie ważne i tak mam  zamiar zrobić porządek z tym blogiem  jak będę przychodzić z pracy :D  Przez to ,że miałam te problemy z logowaniem tak  to się przedłużą :( Dobra teraz przejdziemy do Podpisów 
Adresów nie podaje  bo sama je znalazłam :)
Karolina Nowakowska (ur. 17 maja 1982 w Warszawie) – polska aktorka teatralna, filmowa, serialowa, tancerka i piosenkarka.
Córka Jiřiny Nowakowskiej i Marka Nowakowskiego. Szerszej publiczności znana głównie z roli Olgi Jankowskiej-Ziober z serialu M jak miłość i filmu "Randka w ciemno" w reżyserii Wojciecha Wójcika. Grała także między innymi w produkcjach: Zostać miss II, Pitbull, Klinika samotnych serc, Na Wspólnej, Kryminalni, Och, Karol 2. Wcześniej związana z Teatrem Żydowskim, przy którym ukończyła studio aktorskie, jak również z Teatrem Kamienica, gdzie z powodzeniem wcielała się w Hannę Ordonównę w spektaklu muzycznym "Ordonka z kamienicy". Od kilku lat związana z warszawskim Teatrem Komedia, gdzie możną ją oglądać w "Fotkach z wakacji", "Dziewczynach z kalendarza", a także w jednej z ostatnich premier teatru pt. "Klejnoty" (spektakle w reżyserii Tomasza Dutkiewicza). Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu i emisji głosu, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza, WSKiMS im. Giedroycia w Warszawie, a także studiów podyplomowych z zarządzania kulturą na UKSW w Warszawie. W 2006 roku zdała państwowy eksternistyczny egzamin aktorski przy ZASP.
Jako tancerka w stepowaniu zdobyła m.in.: Mistrzostwo Czech w 1996, Mistrzostwo Polski w 1999 i Puchar Polski w 2001.
Uczestniczka wielu programów TV, m.in. "Gwiazdy tańczą na lodzie II". Finalistka IV edycji programu TV "Jak oni śpiewają".

Dominika Kluźniak
Dominika Kluźniak (ur. 10 lipca 1980 we Wrocławiu) – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa.
W 2003 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu jest związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. W 2007 zagrała tam Pippi w "Pippi Pończoszanka" w warszawskim Teatrze Dramatycznym, za co została nagrodzona Felixem Warszawskim i Nagrodą im. Aleksandra Zelwerowicza za sezon 2007/2008 – przyznawaną przez redakcję miesięcznika "Teatr". Ponadto nagradzana Felixem Warszawskim za grę w "Obsługiwałem angielskiego króla" i "Sztuka bez tytułu".
Od sezonu 2010/2011 gra również na scenie Teatru Narodowego w Warszawie.
Krzysztof Czeczot (ur. 25 lipca 1979 w Bytowie) – polski aktor, dramaturg i reżyser.
W 2002 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi, gdzie obecnie jest asystentem prof. Jana Maciejowskiego. W latach 2002–2009 występował na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie. Współpracuje z Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Autor kilku dramatów, m.in. Bajzlu (inscenizacja w Teatrze Ludowym w Krakowie-Nowej Hucie oraz w Teatrze Tv pod tytułem Bezład) i Cyrku 76 (inscenizacja w Teatrze Współczesnym w Szczecinie). Autor libretta operetki Piękna Helena Jacques'a Offenbach'a. Autor słuchowisk radiowych: Dublin.One Way, Jeszcze się spotkamy młodsi. 19 kwietnia 2011 w Katedrze Szczecińskiej odbył się koncert pasyjny pt. Jesteś tym, kim będziesz jutro – Pasja Szczecińska na podstawie poematu Pieśń o moim Chrystusie Romana Brandstaettera z muzyką Stanisława Soyki w adaptacji i reżyserii Krzysztofa Czeczota. Wyreżyserowany przez Czeczota audiobook Gra o Tron otrzymał nagrodę miesięcznika Film – Złota Kaczka 2012. W lutym 2013 Program Trzeci Polskiego Radia wyemitował słuchowisko Czeczota pt. Andy, w którym grający tytułową rolę Adam Woronowicz dialoguje m.in. z Romanem Wilhelmim (głos Wilhelmiego pochodzi z archiwów Polskiego Radia). Na festiwalu Prix Europa w Berlinie Czeczot otrzymał prestiżową nagrodę Best European Radio Drama of the Year 2013 za słuchowisko Andy.
W grudniu 2014 roku Czeczot zadebiutował jako reżyser w Teatrze Telewizji inscenizując Miss Hiv Macieja Kowalewskiego. Od 2013 roku prowadzi dom producencki osorno.pl.
Aleksandra Domańska
 
 
 prosba  zapraszam Was na moje blogi :

http://www.fotografia-anulki.blogspot.com/
http://gosia-sochaa.blogspot.com/
5 komentarzy: