piątek, 17 kwietnia 2015

Jan Nowicki OSOBISCIE !!!!!! oraz list dzisiaj :) Basia Kurdej Szatan :) + DZIEKUJĘ ZA 25,000

Hej

Jestem bardzo zadowolona :) Ponieważ wczoraj miałam okazję być na spotkaniu z Panem Janem Nowickim ,które odbyło się wczoraj. Pan jak opowiadał o swoich książkach i nie tylko :) spotkanie odbyło się w miłej atmosferze :)  można było się pośmiać :) na koniec każdy chętny zdobył autograf oraz zrobił sobie zdjęcie :)
Ja miałam zdjęcie ,ale nie dało się na nich pisać :( ,ale  to nic :D były ulotki :D i na jednej z nich otrzymałam podpis :)

Co fakt z dedykacją jest dla Hani hehe :D  ,ale ja się  to nie gniewam bo do bierzmowania sobie wybrałam Hanna :D

W latach 1958–1960 studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W 1964 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. 7 października 1964 zadebiutował w Zaproszeniu do zamku Jeana Anouilha na deskach Starego Teatru w Krakowie, którego aktorem jest do dziś. Na ekranie debiutował w 1963, wystąpił w kilkudziesięciu filmach. Związany z kręgiem twórców kabaretu Piwnica pod Baranami.
Jest wykładowcą PWST w Krakowie, gdzie w latach 1973–1974 był prodziekanem wydziału aktorskiego. W 1998 podczas III Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd.
Autor książki Między niebem a ziemią – zbiór felietonów-listów publikowanych w latach 1998–2000 na łamach „Przekroju”. Adresatem listów był nieżyjący już twórca Piwnicy pod Baranami Piotr Skrzynecki.
Od 2006 członek Rady Programowej Fundacji Centrum Twórczości Narodowej.
1 czerwca 2007 był narratorem w premierowym wykonaniu kantaty Zakochani w Krakowie. Przedstawienie miało miejsce na Rynku Głównym w Krakowie i skomponowane zostało z okazji obchodów 750-lecia lokacji miasta.
Od 6 czerwca 2011 roku bierze udział w kampanii reklamowej sieci T-Mobile, występując w pierwszych spotach tej sieci tuż po jej wejściu na polski rynek

Dzisiaj otrzymałam autograf od :DAbsolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu[1]. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów. Dzięki temu otrzymała nominację w plebiscycie „Kobieta Roku TVN Turbo 2013”. W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W lutym 2015 otrzymała Telekamerę „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii Aktorka
Jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana. Ma córkę Hanię.


 KOCHANI DZIĘKUJĘ ZA  25000  WYŚWIETLEŃ :*****

8 komentarzy:

 1. napisz mi na jaki adres pisałaś ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję obu autografów ;)

  autographsandthoughts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. super :) gratulacje :)

  +zapraszam ewelina-kulasza.blogspot.com -każda dziewczyna na pewno coś dla siebie znajdzie :) uroda, moda.. zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń