sobota, 15 listopada 2014

Kasia Groniec oraz Zbigniew Zamachowski -AUTOGRAFY ZDOBYTE OSOBISCIE

HEJ
Wczoraj miałam okazję uczesniczyc w Festiwalu  Transvole :)     jest to Festiwal Polsko Niemiecki  mozecie tutaj poczytac  wiecej :   www.transvocale.de   oraz na  słubice24.pl   http://www.slubice24.pl/wiadomosci/kultura/6371-konkurs-zdobadz-karnet-na-festiwal-transvocale   http://www.slubice24.pl/wiadomosci/kultura/6358-transvocale-juz-po-raz-11
Karnet dostałam w nagrodę  za osiągnięcia  Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy :)
Wczoraj byłam   na koncercie Kasi Groniec  -spiewała Piosenki Agnieszki Osieckiej  był również Zbigniew Zamachowski  ,który   śpiewał i opowiadał   kawały  i różne fajne historie.
Jestem zadowolona   było bardzo fajnie  :)


a teraz przejdzmy do podpisów

Katarzyna Groniec (ur. 22 lutego 1972 w Zabrzu[1]) – polska piosenkarka i aktorka. Członkini Akademii Fonograficznej
Zadebiutowała pierwszoplanową rolą Anki w musicalu Metro (1991). W 1997 zdobyła Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie rok później wystąpiła ze swoim własnym recitalem.
W 1988 na Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu zdobyła główna nagrodę, następnie wystąpiła w musicalu - Metro, gdzie zagrała rolę Anki. Od tego czasu kilka lat współpracowała z teatrem Buffo w Warszawie gdzie wystąpiła m.in w spektaklach: Do grającej szafy grosik wrzuć, Brel, Grosik 2, Obok nas i Tyle miłości. Po rozstaniu z Buffo występowała gościnnie na scenach różnych teatrów. Grała m.in. w musicalach: Piotruś Pan (w teatrze muzycznym Roma), Trzy razy Piaf (w Ateneum), Mandarynki i pomarańcze (w Capitolu), Bagdad Cafe (w Polonii), Nie ma solidarności bez miłości (w Palladium).
Na początku września 2000 ukazała się jej debiutancka płyta Mężczyźni, której producentem był Grzegorz Ciechowski. Jej kolejnym albumem była płyta Poste restante składająca się z trzech części. Pierwsza część zawierała piosenki kabaretowe i filmowe z lat 30. XX wieku, z repertuaru m.in. Édith Piaf i Marleny Dietrich. Utwory części drugiej to sześć melancholijnych piosenek o miłości. W części trzeciej znalazły się trzy utwory Astora Piazzolli z tekstami w przekładzie Marcina Sosnowskiego oraz romans Aleksandra Wertyńskiego ze słowami Jonasza Kofty. Motywem przewodnim i inspiracją dla płyty stała się piosenka Ewy Demarczyk pt: Jaki śmieszny jesteś pod oknem, a dokładnie jej fragment: ... więc dróg poznaj sto, aby dojść do mych ust....

 Zbigniew Zamachowski (ur. 17 lipca 1961 w Brzezinach) – polski aktor filmowy i teatralny, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek, które sam wykonuje.
Urodził się w Brzezinach koło Łodzi. Jest absolwentem technikum i szkoły muzycznej. W filmie debiutował w 1981 roku rolą w Wielkiej majówce Krzysztofa Rogulskiego.
Debiutował w teatrze w grudniu 1983. Dwa lata później otrzymał nagrodę za rolę Pianisty w przedstawieniu „Syn marnotrawny” Łódź – III OPSDST. W tym samym roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi. Jest laureatem Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za osiągnięcia aktorskie w teatrze i filmie. Laureat Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza – przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” - za sezon 1992/1993, za rolę Wojnickiego w „Wujaszku Wani” Antona Czechowa w Teatrze Studio w Warszawie i tytułową w „Płatonowie” Antona Czechowa w Teatrze TV.
Jest laureatem licznych nagród krajowych (m.in. Wiktory '93 '96 i '97, Złota Kaczka '93 oraz dyplom mistrzowski – Nagroda im. prof. Aleksandra Bardiniego na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu) i międzynarodowych. Dwukrotnie otrzymał nagrodę za pierwszoplanową rolę męską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
W latach 1985–1997 występował w Teatrze Studio w Warszawie, od 1997 jest aktorem Teatru Narodowego. Występował gościnnie również na deskach Teatru Scena Prezentacje w Warszawie.
Aktor znajduje też czas na działalność pedagogiczną – jest wykładowcą piosenki aktorskiej w łódzkiej szkole filmowej. Od kwietnia 2008 roku jest Członkiem Rady Fundacji Centrum Twórczości Narodowej.
Został członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010[1].
Jest honorowym mieszkańcem Brzezin. Ma swoją gwiazdę przed Szkołą Podstawową nr 2 w Brzezinach.
W 2012 roku zasiadł w jury II edycji programu rozrywkowego TVP2 - Bitwy na głosy. Od kwietnia do października 2013 razem z Moniką Richardson prowadził piątkowe wydania porannego programu TVP2 - Pytanie na śniadanie.

MOJA NAGRODA :))))
AKCJA BRZYDULA :)
NA FEJSIE POWSTALA STRONKA O  KONTYNUACJI  SERIALU BRZYDULI :)  CHCECIE ZEBY SERIAL WROCIL DO  TV ? 
                             BUZKA
                                                   ANIULKA

7 komentarzy: