niedziela, 30 listopada 2014

AUTTOGRAFY ZDOBYTE OSOBISCIE :) ASIA BRODZIK DARIA WIDAWSKA MAŁGOSIA LIPMANN

HEJ

Dzisiaj byłam na przedstawieniu  Di Viv Rose :) Bardzo mi sie podobało.  Po przedstawieniu zdobyłam podpisy :)   jestem bardzo zadowolona  bo bardzo lubie Darie :) Pania Asie rowniez  lubie  Pani Gosia tez jest spooko :)

Po zdobyciu  grafów i   zrobieniu zdjec poszłam do domu ,ale za nim poszłam  to byłam jeszcze w Collegium Polonicum (gdzie odbyło sie  przedstawienie)  widziałam jak szła Daria  usmiechnełam się do niej  i pomachałam a Daria też do mnie się uśmiechneła i mi pomachała i powiedziała mi cześć :) super dzień :)


Joanna Honorata Brodzik (ur. 11 stycznia 1973 w Krośnie Odrzańskim) – polska aktorka.
Jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubsku oraz VII Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. W 1996 ukończyła warszawską PWST.
W 2003 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście, a w 2004 dostała „nagrodę Wiktora” dla najlepszej aktorki za rolę w serialu Kasia i Tomek. Była laureatką konkursu „Z Cinema do Cannes”. W 2006 odcisnęła swoją dłoń na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas Festiwalu Gwiazd w Gdańsku. W 2007 została nagrodzona Telekamerą w kategorii Najlepsza aktorka. W tym samym roku otrzymała tytuł „Najpiękniejsza 2006” przyznany przez dwutygodnik „Viva!” oraz „Kobieta Roku Glamour 2006” w pierwszej polskiej edycji konkursu na „Kobietę Glamour” organizowanym przez miesięcznik „Glamour”.
Daria Widawska, po mężu Jarosińska (ur. 1 maja 1977 w Gdańsku) – polska aktorka.
Od trzeciego roku życia brała lekcje baletu. Uczęszczała również do szkoły muzycznej. Ukończyła III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. W 2000 ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Popularność przyniosła jej rola Agaty w serialu Magda M. oraz rola Anki, żony Darka w serialu 39 i pół.
W 2007 wzięła udział w szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Zajęli 7. miejsce[1]. W 2008 została Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. W 2010 została nominowana w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejsza Polka[2].
Widawska jest jedną z bohaterek książki Odnaleźć dobro Marzanny Graff.
Od 2012 jest jednym z pierwszoplanowych bohaterów serialu Prawo Agaty.


 Małgorzata Lipmann (ur. 10 stycznia 1976 w Warszawie) – polska aktorka teatralna i filmowa.
W wieku 19 lat debiutowała w teatrze. Miało to miejsce 23 kwietnia 1995 roku na scenie Teatru Ochoty w Warszawie. Aktorka wcieliła się w rolę Iherve w spektaklu "Królik, królik". W 2000 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Występowała w następujących teatrach[1]:   P/S COS MI SIE Z DRUK
ARKA ZROBIŁO I NIE MOGĘ DALEJ SKANOWAĆ :/

15 komentarzy:

 1. Gratuluje wspaniałego spektaklu, i autografów. Ja również lubię Panią Joannę i Panią Darię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje, świetny podpis :) Zapraszam też do mnie na nową zdobycz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje <3 a tak p.s skąd masz to ostatnie zdjecie? :) Bo ja kiedys szukałęm i nie mogłęm znaleźć w dobrym rozmiarze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej znalazłam to zdjecie w necie :) poszperałam i mam :D jak chcesz to mogę ci przesłać na e maila tylko napisz do mnie :)

   Usuń
 4. Serdecznie gratuluję! :)
  Świetne autografy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje i zapraszam do mnie: http://autografyilony.blogspot.com/2014/12/151-grzegorz-mietus.html

  OdpowiedzUsuń