wtorek, 31 marca 2015

Dzisiaj nic ,ale za to podsumowanie Marca oraz wreszcie mogę dodać zdjęcia :D Kasia Maria Zielinska ,Maciek Zakoscielny ,Michał Tomala ,Aleksandra Konieczna , Marta Dąbrowska

Hej

Co tam u Was ? pełne skrzynki ?  Masakra co się dzieje z pogodą :/ u Was też taka wichura ??? i  deszcz ? u mnie wieje pada  śnieg sypał dzisiaj ....   do tego  deszcz z gradem   :/ na Święta też tak ma byc :(Aleksandra Konieczna (ur. 13 października 1965 w Prudniku) – polska aktorka, reżyser teatralna.
Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Prudniku. W 1988 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.
W latach 1988–1990 była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie grała w latach 1990–2000. Od 2000 roku jest aktorką TR Warszawa. Maciej Gracjan Zakościelny (ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.
Zdawał dwa razy do szkoły teatralnej. Do 2004 roku studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie (nie ma tytułu magistra)[1]. Uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec.
Pierwszą rolę dostał w serialu Plebania, gdzie zagrał Marka Bednarka. Później wystąpił m.in. w Sforze (jako wspólnik Lipskiego), Na jelenie (Emil) oraz w serialu Samo Życie (jako Antoni Knapik). Widzowie mogli go też oglądać w trzech przedstawieniach Teatru Telewizji: Sesja castingowa, Książę nocy oraz 1 września. Jako Igor, kolega serialowego Tomka, zagrał w Na dobre i na złe. W Starej baśni zagrał Wramota, swoją pierwszą rolę kostiumową.
W 2004 na łódzkim festiwalu szkół teatralnych otrzymał nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję. Następnie dołączył do zespołu Teatru Współczesnego. Grał w sztukach Udając ofiarę oraz Porucznik z Inishmore. Również w 2004 zaczął pracę nad serialem telewizji TVN Kryminalni, wcielając się w postać podkomisarza Marka Brodeckiego. W 2005 wystąpił w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W następnym roku zagrał w kolejnym filmie tego samego reżysera, Dlaczego nie!. Gra w serialu Czas honoru postać Bronka Woyciechowskiego.
Katarzyna Maria Zielińska (ur. 8 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka.Ukończyła warszawską Akademię Teatralną w 2005 roku.

Występowała również w Teatrze Telewizji w spektaklach Dzikuska, Słowo honoru, Pan Gustaw i Matylda
Szerszej widowni znana jest z serialu BrzydUla, w którym wcieliła się w rolę Eli.
W 2011 roku na deskach Powszechnego wystawiła monodram autorstwa Julii Holewońskiej Rewolucja balonowa (reż. Sławomir Batyra), który spotkał się z przychylnością widzów i krytyków. Za rolę Wiktorii otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki 3. Koszalińskich Konfrontacjach Młodych m-teatr.
czekałam  bardzo długo  i  wysyłałam kilka razy prośbę :D

Michał Tomala  ,Marta Dąbrowska ,

Magdalena Poplawska


 te dwa podpisy już widzieliście ,ale daje jeszcze raz bo  jak nosi nazwa notki podsumowanie miesiaca :)2 komentarze:

  1. Gratulację autografów ! mam pytanie gdzie pisałaś do Aleksandry Konieczna ? pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń