sobota, 21 lutego 2015

1 -szy AUTOGRAF ZDOBYTY OSOBISCIE :))))))))) Artur Barcis Show :)

Artur Barciś (ur. 12 sierpnia 1956 w Kokawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser.
Absolwent nieistniejącego już Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi z roku 1979. Aktor Teatru Na Targówku (1979–1981), Teatru Narodowego (1982–1984), Teatru Ateneum (od 1984).
Bardzo często występuje w rolach drugoplanowych, lecz charakterystycznych – wyrazistych i dających się zapamiętać. Nierzadko grywa postacie dziwaków bądź osób w jakiś sposób pokrzywdzonych przez los (niepełnosprawnych fizycznie lub psychicznie). Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał też sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym Miodowe lata, gdzie wcielił się w postać Tadeusza Norka. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych.
W 2010 brał udział w XI edycji „Tańca z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną była mistrzyni tańca Paulina Biernat, jednak zrezygnował z programu z powodu kontuzji nogi. W programie zajęli 7 miejsce na 12 możliwych.
Został członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010
Jego żoną jest Beata Dorota Barciś (ur. 1962), montażystka filmowa[3]. Mają syna Franciszka (w 1995 wystąpił w filmie Nic śmiesznego, gdzie zagrał Adasia Miauczyńskiego w dzieciństwie).Nie moge dodac  autografow :(   

11 komentarzy:

 1. Gratuluję! Oby tak dalej! :D

  http://autografymilosza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje ja osobiście autografy zdobyłem od Roberta Więckiewicza i Piotra Szwedesa.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje. Cieszę się że byłaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Bardzo go lubię. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post blizejgwiazd.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń