niedziela, 3 sierpnia 2014

Dzisiaj Autograf zdobyty od Ani Harkowskiej :) podczas imprezy

Kolarskie MTB ponownie w Słubicach Już 3 sierpnia w Słubicach odbędzie się impreza kolarska w ramach cyklu Zachodniej Ligi MTB. Będzie osobna rywalizacja dla zawodowców i amatorów, a na uczestników czeka losowanie atrakcyjnych nagród. Impreza będzie też formą wsparcia dla Anna Harkowskiej, medalistki paraolimpijskiej.

Impreza nazywa się "SOSIR MTB Słubice" i jest częścią prestiżowej Zachodniej Ligi MTB, w ramach której od końca marca na terenie całej zachodniej Polski odbywają się zawody kolarskie.

Przedsięwzięcie zapowiada się niezwykle ciekawie. Kolarze będą podzieleni na dwie grupy startowe - mniej i bardziej zaawansowaną. Każdy ze startujących samodzielnie będzie mógł zadecydować w której się znaleźć. Rywalizacja będzie odbywać się w kilkunastu kategoriach wiekowych. Organizatorzy przewidzieli także osobną klasyfikację drużynową i rodzinną. Trasa zawodów to znane każdemu mieszkańcowi Słubic ścieżki w parku za SOSiR-em.

Jednym z istotnych elementów SOSIR MTB Słubice będzie wsparcie kolarki Anny Harkowskiej, zdobywczyni trzech medali paraolimpijskich, która od lat jest związana ze Słubicami. Zawodniczka nadal przechodzi rehabilitację po wypadku do jakiego doszło w ubiegłym roku i część środków z opłat startowych zostanie przekazana na jej konto. Dyrektorem zawodów jest jej opiekun Marian Kowalski.

Rejestracja do zawodów odbywa się wyłącznie drogą internetową. W internecie znajdziecie także szczegółowy regulamin oraz program całej imprezy. Początek niedzielnych zawodów o godz. 11.00, natomiast biuro zawodów będzie czynne od 8.30.

 http://www.slubice24.pl/wiadomosci/sport/6019-kolarskie-mtb-ponownie-w-slubicach

 

Ania byla gosciem wreczala oraz  gratulowala  kazdemu :) 

A ja  zglosilam sie jako  wolontariuszka  :

w nagrode  otrzymalam jeszcze dostalam certyfikat :D


 Anna Harkowska (ur. 20 marca 1980[1] w Świnoujściu[2]) – polska kolarka, trzykrotna srebrna medalistka paraolimpijska z Londynu w 2012 roku. Medalista mistrzostw Polski w rywalizacji z zawodniczkami pełnosprawnymi. Absolwentka Instytutu Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
W młodości uprawiała maraton, triathlon i kolarstwo w klubie Gryf Szczecin. W 2002 została potrącona przez samochód. W wyniku wypadku straciła kość strzałkową i jeden staw skokowy, a jej noga nie powróciła do pełnej sprawności. Pomimo tego zdecydowała się powrócić do sportu i rozpoczęła treningi kolarskie[3]. Występuje zarówno w zawodach z zawodniczkami pełnosprawnymi, jak i niepełnosprawnymi.


  https://www.facebook.com/AnnaHarkowska

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Harkowska

5 komentarzy:

 1. No to gratulacje wielkie ; )

  Czekam na więcje postów bo ciekawie<3
  Zapraszam do Siebie poczytać i mile widziane będzie Twoja ocena ; *
  Miła również obserwacja ; )
  http://enoughsimplytobelieve.blogspot.com/
  Miłego dnia życzę; *

  OdpowiedzUsuń