wtorek, 15 lipca 2014

Ilona Felicjańska odwiedzila Słubice + spotkanie z rezyserem Wojciechem Smarzowskim -autografy zdobyte osobiscie

Wczoraj o  godz. 20:00 odbylo  się spotkanie z Iloną Felicjańską, modelką i aktorką, która podczas Festiwalu Most bierze także udział w warsztatach fotograficznych. Podczas spotkania z publicznością artystka opowiedziala  o swojej pracy i niedawno wydanej książce "Jak być niezniszczalną".

"Jak być niezniszczalną" to publikacja, w której Ilona Felicjańska mierzy się z tematem alkoholowego nałogu od A do Z. Książka jest kompletnym studium uzależnienia, napisanym z praktycznego punktu widzenia kobiety, która odbiła się od dna. Mówi w bezpośredni, wręcz brutalny sposób o sprawach, które w polskiej rzeczywistości tak chętnie zamiatane są pod dywan. Książka uświadamia, że alkoholizm jest nie tylko problemem właściwym dla tzw. marginesu, ale dotyka ludzi ze wszystkich grup społecznych. Autorka odczarowuje wizerunek "alkoholika-menela" i burzy spokój ducha tych, którzy łudzą się, że problem ich nie dotyczy.
Ilona Felicjańska – modelka, II wicemiss Polonia z 1993 roku. W latach 1994-98 była asystentką Mariusza Szczygła w najbardziej znanym polskim talk-show „Na każdy temat”. W 2007 roku założyła Fundację „Niezapominajka”, której celem jest pomoc ofiarom wypadków losowych oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. Za swoją działalność charytatywną i inspirowanie kobiet została nagrodzona nagrodą "ECCO Walk in Style”. W 2012 rozpoczęła kampanię społeczną skierowaną do kobiet  – "Pamiętaj o samokontroli".

po spotkaniu mozna bylo zdobyc autograf i zrobic sobie zdjecie .
 Mam zdjecie z Ilonka ,ale pozwolicie  ,że Wam go nie pokazę bo zle wyszłam :(
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA   O FOTOGRAFII  http://fotografia-aniulki.blogspot.com oraz na:
http://filip-bobek.blogspot.com/

http://gosia-sochaa.blogspot.com/


PROSBA
Dajcie lajka :) proszę :)

https://www.facebook.com/blogfotografiaaniulci
https://www.facebook.com/pages/Grafki-ani/136154216592526
https://www.facebook.com/FotografiaAni
 https://www.facebook.com/pages/Grafika-Ani/124809084384157
 https://www.facebook.com/pages/Fotografia-Aniulka


http://aga-sienkiewicz.blogspot.com/

www.gosia-sochaa.blogspot.com
www.filip-bobek.blogspot.com
www.fotografia-aniulki.blogspot.com

6 komentarzy: